BAKIR

  • Home
  • Ocakbaşı
  • Mangalbaşı
  • Davlumbaz
  • Kapalı Izgara

Havalandırma ve Boru Sistemleri

Havalandırma ve Boru Sistemleri

Daha önce tamamlamış olduğumuz havalandırma ve boru sistemleri projelerini görüntüleyebilirsiniz

Davlumbaz havalandırma sistemleri ise restoranların mutfak kısımlarında kullanılmaktadır. İnsanların en çok etkilendiği gazların bulunduğu alanlardan birisi de kuşkusuz mutfaktır. Özellikle zehirli ocak gazlarının dışarı atılmasında davlumbaz havalandırma sistemleri büyük rol oynar. Ortamda bulunduğunuzda yemek kokuları nedeniyle çalışma performansınız büyük derecede etkilenir ve size olumsuz bir koşul sağlamış olur.

Mutfakta biriken yanık gazlar belli bir süre geçtiği takdirde çeşitli hastalıklara da sebebiyet vermektedir. Davlumbaz havalandırma sistemleri iş sağlığı ve güvenliği kanununda da belirtilmektedir. Çalışılan mutfağın hacmi ve potansiyeli doğrultusunda davlumbaz havalandırma sistemleri mutlaka kullanılmalıdır.

Unutmayın ki, iş ortamlarının en başında sağlık ve konforlu çalışma şekli maksimum verimlilik açısından en önemli kriterlerdir. Sizler de işyerlerinize, restoran mutfaklarınıza ve ofislerinize uygun havalandırma sistemlerinin kurulmasını sağlayarak çalışan ve personellerinize uygun ortamı sağlayarak çalışma ortamına pozitif bir hava verebilirsiniz. Bu sizin sektördeki yeriniz açısından potansiyelinize artış sağlayacak ve verimlilik düzeyini artıracaktır.

© Bakır Home, 2020. Tüm Hakları Saklıdır.

WeCreativez WhatsApp Support
İsteklerinizi, taleplerinizi veya önerilerinizi bize yazabilirsiniz.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?