BAKIR

  • Home
  • Ocakbaşı
  • Mangalbaşı
  • Davlumbaz
  • Kapalı Izgara

Bakır Mangalbaşı

Mangalbaşı

Daha önce tamamlamış olduğumuz bakır mangalbaşı projelerini görüntüleyebilirsiniz

Bakırhome tarafından imal edilen mangalbaşları masa mangallar avrupa standartlarında imal edilerek başta yurt dışı olmak üzere hollanda , Bekçika, Danimarka, Almanya  olmak üzere dünyanın tüm ülkelerine ihraç edilmektedir.

Masa, mangal, ızgara, granit ve davlumbazdan oluşan komple set halinde mangalbaşları 2.mm kalınlığında paslanmaz kromdan mangal, ızgara ve çerçevesi imal edilmektedir. masalar isteğe bağlı fırın boya profil , bakır kaplama, paslanmaz boru veya yuvarlak sutun ayak modelleri ile imal edilmektedir. 

Mangalbaşı masasında granit kullanılmakta olup renk tercihleri siz müşterilerin isteğine göre imal edilmektedir. 

Mangalbaşı masa mangal davlumbazları akrilik fiberglass, bakır kaplama, fırın boya saç ve alüminyum sıvama olarak 4 farklı materyalden imal edilmektedir. Akrilik fiberglass ve bakır davlumbazların iç kısmında paslanmaz hazne ve filtre mevcuttur. 

Mangalbaşı ürünlerimizin tamamı “CE Belgeli” ve akrilik fiberglass modelimiz uluslararası patent kurumundan patentlidir.

Fiberglass mangalbaşı modellerimiz Avrupada başlıca olarak Hollanda / Rotterdam’da Ortam BBQ 1 ve Ortam BBQ 2 şubesi, Hollanda / Utrechte Topkapı BBQ, Hollanda / Rotterdam’da lezzet BBQ, Almanya / Berlin’de The Meat BBQ, Almanya / Frankfurtta The.Meat.ING BBQ, Belçika Steacks House Bar’s BBQ 2 şubesi Bakır Home tarafından imal edilip teslim edilen projelerdir.

bakır mangalbaşı ,fiberglass mangalbaşı, masa mangal mangal masa barbeku masa kendin pişir kendin ye ürünleri için firmamızdan bütçenize ve projenize uygun olan modeller hakkında bilgi alabilirsiniz.

Devamını okuyun..

En önemlisi de bakır davlumbaz imalatı ve ocakbaşı ızgara imalatında bu işlemenin içeriğiyle ilgili özel talepleriniz ekstra ücrete tabi değildir. Müşterilerimize ek hizmet vermek amacıyla yapılan bu işlemeler, ocakbaşı ızgara fiyatlarımıza dahildir.

Estetik ve kalitenin mükemmel uyumuyla hazırlanan bakır ocakbaşı modellerimiz çok uygun fiyatlarla artık çok daha cazip hale gelmiştir.
Firmamız, bakır ocakbaşı fiyatlarıyla her bütçeye uygun çeşitli seçenekler sunmakta, hemen her tür talebi karşılayacak teknik ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz bütün ocakbaşı mangal çeşitlerini üretebilmektedir.

Bakır Ocakbaşı
Bakır ocakbaşı, hem ocak başı ismiyle anılan restoranlar için hem de bu restoranlarda kullanılan, genel anlamda davlumbaz ve mangal bölümlerinden oluşan, ızgaralık gibi pişirmeye yarayan çeşitli ocakbaşı malzemeleriyle birlikte satışa sunulmuş bu endüstriyel mutfak ürününe verilen isimdir.

Ocakbaşı modellerinin yanı sıra bakır barbekü, bakır köfte ocağı ve benzeri diğer bakır mangal çeşitlerimiz de siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Müşterilerinize lezzetli et ve kebap ürünlerinin yanında nezih bir mekanda yemek yeme keyfini de sunmanızı mümkün kılan ocak başı ürünlerimizi incelemenizi öneriyoruz. Yukarıda gördüğünüz örnek ürünler hakkında detaylı bilgi almak için ürün resmine tıklamanız yeterlidir.
İhtiyacınız olan ürünün boyutlarını ve mekanınıza en uygun modelin detaylarını konuşmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Krom şişlerden, yağdanlığa kadar çeşitli ocakbaşı malzemelerimizi görmek ve ocakbaşı fiyatlarımızı öğrenmek için iç sayfalarımızı ziyaret edebilir ve bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bakır ocakbaşı sahibinden ikinci el almak yerine firmamız ocakbaşı mangal imalatı ürünlerinden kendinize özgün bir model seçerek çok uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkündür. Çünkü fiyatlarımız ikinci el ocakbaşı modellerini aratmaz.

Bütün bakır ürünlerimizde olduğu gibi ocakbaşı mangal çeşitlerinde de malzeme kalitesinden işlemelerdeki şıklığa kadar en iyi ve en ucuz ürün seçenekleri için bakir homesize yeter.

Zengin ürün yelpazemizi görmek için ürün resimlerine tıklamayı unutmayın. Çok uygun ve size özel ocakbaşı mangal fiyatları ve bakır ızgara fiyatları almak isterseniz hiç vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

© Bakır Home, 2020. Tüm Hakları Saklıdır.

WeCreativez WhatsApp Support
İsteklerinizi, taleplerinizi veya önerilerinizi bize yazabilirsiniz.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?