BAKIR

  • Home
  • Ocakbaşı
  • Mangalbaşı
  • Davlumbaz
  • Kapalı Izgara

Davlumbaz

Davlumbaz

Daha önce tamamlamış olduğumuz bakır davlumbaz projelerini görüntüleyebilirsiniz

BAKIR HOME TARAFINDAN ÜRETİLEN DUVAR TİPİ VEYA ORTA TİP DAVLUMBAZLAR
BAKIR KEBAP OCAĞI VE ÇAY KAZANI DAVLUMBAZLARI

Davlumbazlarımız işletmenizin yer durumuna göre üstten veya yandan bacalı olarak iki ayrı modelde üretilmektedir.
Bunun yanı sıra, yine mekanını şartlarına uygun olarak tavana monteli ya da duvara monteli duvar tipi bakır davlumbaz modellerimiz de mevcuttur.

Bakır davlumbaz imalatında, iç iskelet olarak galvaniz malzeme kullanılmakta, daha sonra iskelet üzerine işlemeli bakır plaka giydirilmektedir.

Devamını okuyun..

Bakır Davlumbazlarda kullanılan % 99 tavlanmış bakır metal kullanılır.
Davlumbaz üzerine istenilen logo, yazı, resim vs. desen olarak işlenebilir. Bu işlemeler için ayrıca ücret talep edilmez. Bakır yüzey üzerine, müşterilerimizin taleplerine göre pres baskı veya el işçiliği yöntemiyle işleme yapılır.

El işlemeli bakır davlumbazlar, alanında uzman, yılların deneyimine sahip ustalarımızın sanatkarane emeğinin ürünürüdür.

Çay kazanı davlumbaz örneklerinin yanı sıra daha büyük boyutlarda ocakbaşı davlumbaz çeşitleri ve boyutları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İster en küçük boyuttaki çay kazanı davlumbazı olsun, ister de battal boy ocakbaşı davlumbazı olsun, ürünlerimiz görsel estetik bakımından zengin ürünlerdir.

Davlumbaz boyutları çay kazanına uygun olarak üretilenlerde standarttır. Talebe göre istenilen ebatlarda üretim mümkündür.
Çay Kazanlarında olduğu gibi bakır davlumbazlarda da kalite ve fiyat oranını koruyan firmamız davlumbaz fiyatları için taleplerinize en kısa zamanda cevap vermektedir.

Bakır davlumbaz fiyatlarımızı mutlaka görmelisiniz. Size uygun bir çözüm önerimiz mutlaka vardır.

Bakır Davlumbaz Üretimi;

Bakır kapalama davlumbazlar Ustaoğlu Bakırcılık tarafından özel istediğiniz ölçülere göre üretmekeyiz. Bakır el işçiliği motifleriyle süslenen davlumbaz çeşitlerimiz, istediğiniz motiflerle süsleyerek, bakır davlumbaz, kebap ocağı, çay kazanları, çay ocakları, ve tüm hotel, kafe, lokanta, restaurant vb. alanlarda kullanılmakta.

Navdar ustanın el işçiliği ile görsel olarak dizayn edilmektedir.

© Bakır Home, 2020. Tüm Hakları Saklıdır.

WeCreativez WhatsApp Support
İsteklerinizi, taleplerinizi veya önerilerinizi bize yazabilirsiniz.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?