BAKIR

  • Home
  • Ocakbaşı
  • Mangalbaşı
  • Davlumbaz
  • Kapalı Izgara

Bakır Ocakbaşı

Ocakbaşı

Daha önce tamamlamış olduğumuz bakır ocakbaşı projelerini görüntüleyebilirsiniz

Bakır ocakbaşında kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün dayanıklı ve uzun ömürlü olması en önemli özelliktir. Bunun yanında bakır ocakbaşının göze hitap eden bakır işlemesi de en az kalite kadar önemlidir.

Uzun yılların getirdiği tecrübeye ve gelenekten beslenen yeteneğe sahip bakır ustalarımızın maharetlerini sergiledikleri özel işlemeleriyle bakır ızgara imalatı ürünlerimiz, sadece et pişirmeye yarayan bir tezgahtan ibaret değil, adeta bir sanat eseri gibi işlevi olan, mekanınızın görünümüne zenginlik katan bir dekor malzemesidir.

bakır Ocakbaşı , ızgara, davlumbaz, mangal veya tezgahtaki bakır zemin üzerine isterseniz bir manzara, bir mimari eser ya da firmanızın logosunu işletmeniz mümkündür.

En önemlisi de bakır davlumbaz imalatı ve ocakbaşı ızgara imalatında bu işlemenin cinsi ve özel talepleriniz için ekstra ücret talep edilmez. Müşterilerimize ek hizmet vermek amacıyla yapılan bu işlemeler, bakır ocakbaşı ızgara fiyatlarımız belirlenirken dikkate alınmamıştır.

Estetik ve kalitenin mükemmel uyumuyla hazırlanan bakır ocakbaşı modellerimiz uygun fiyatlarla artık çok daha cazip hale gelmiştir.
Firmamız, bakır ocakbaşı fiyatlarıyla her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır.

bakır ocakbaşı kebap ocağı kebap mangalı ürünlerimiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını okuyun..

Bakır ocakbaşı, hem ocakbaşı ismiyle anılan restoranlar için hem de bu restoranlarda kullanılan, genel anlamda davlumbaz ve mangal bölümlerinden oluşan, ızgaralık gibi pişirmeye yarayan çeşitli ocakbaşı malzemeleriyle birlikte satışa sunulmuş bu endüstriyel mutfak ürününe verilen isimdir.
Ocakbaşı modellerinin yanı sırabakır barbekü ve bakır mangal çeşitlerimiz de siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Müşterilerinize lezzetli et ve kebap ürünlerinin yanıda nezih bir meknada yemek yeme keyfini de sunmanızı mümkün kılan ürünlerimizi incelemenizi öneriyoruz.

İhtiyacınız olan ürünün boyutlarını ve mekanınıza en uygun modelin detaylarını konuşmak için bizi hemen arayabilirsiniz.
Krom şişlerden, yağdanlığa kadar çeşitli ocakbaşı malzemelerimizi görmek ve ocakbaşı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilir ve bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bakır ocakbaşı sahibinden ikinci el almak yerine firmamız imalat ürünlerinden kendinize özgün bir model seçerek çok uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkündür.

Zengin ürün yelpazemize ve çok uygun bakır ızgara fiyatları için sayfalarımıza bakabilir ve bizi arayabilirsiniz.

Bakır Ocakbaşı Çeşitleri

Bakır ocakbaşlarımız istediğiniz özel ölçülerde kesilip dizayn edilmektedir. İstediğiniz tüm ebatlar mevcuttur. 70cm/1M’den başlayıp
2,3,4,5,6M ebatlarına kadar boyutları mevcuttur. Kafeler, Hoteller, Dürüm Evleri, Restaurantlar vb. Bir çok alanlarda kullanabilirsiniz. İstediğiniz özel ölçülerde ve size
özgün dizayn yapılmaktadır. Üst bakır işlemelerimiz ile istediğiniz motiflerde dizayn etmekteyiz. Restaurantlar kendin pişir ye, içinde Ocakbaşı ve Mangallarınız içinde
4, 6, 8 , 12, 16 Kişilik üretimi yapmaktayız.

Bakır Ocakbaşlarımızı Kendin pişir ye restaurantlarında, kafelerde, hotellerde, tekne ve yatlarda, bahçe partilerinizde, büyük balkon ve teraslarınızda ve
ocabakşaşı restaurantlarında kullanabilirsiniz.
En uygun ve en kaliteli hizmet için sizde bizimle iletişime geçebilir, isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

© Bakır Home, 2020. Tüm Hakları Saklıdır.

WeCreativez WhatsApp Support
İsteklerinizi, taleplerinizi veya önerilerinizi bize yazabilirsiniz.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?