BAKIR

  • Home
  • Ocakbaşı
  • Mangalbaşı
  • Davlumbaz
  • Kapalı Izgara

Bakır Çay Kazanı

BAKIR ÇAY KAZANI

Daha önce tamamlamış olduğumuz bakır çay kazanı projelerini görüntüleyebilirsiniz

TARAFINDAN ÜRETİLEN BAKIR ÇAY KAZANI SERVİS ARABASI KUMDA
KÖZDE KAHVE OCAĞI

AVM’lerin, fuarların, her tür etkinliğin vazgeçilmezlerinden olan bakır kahveci güzeli artık sosyal hayatın bir parçası haline geldi.

Portatif, kullanışlı, yer değiştirebilir bir mini çay ocağı gibi kullanılan bu araç, davlumbaz ve kahveci güzeli standından oluşmaktadır.

Tezgah bölümü paslanmaz krom malzemeden imal edilen kahveci güzeli arabasının görünür aksamının tamamen bakırla kaplı olması onu aynı zamanda bakır ürünler sınıfına da dahil eder.

Devamını okuyun..

Musluk ve lavabosu olan tezgah bölümü, talebe göre kahveci güzelinin alt klısmındaki su haznesiyle bağlantı kurulabilme özelliği taşır.

Siz müşterilerimizin taleplerine göre kahveci güzeli arabasının tezgahı üzerine bakır çay kazanı, kumda kahve ocağı, elektrikli/tüplü ocak gibi çeşitli ürünler montaj yapılabilir.

Bakır Davlumbaz dahil kahveci güzelinin tamamında kullanılan bakır yüzey üzerine üzerine istediğiniz logo, yazı vs. desenler ücretsiz olarak işlenir.
Bakır kahveci güzeli standı talebe göre tekerlekli veya sabit ayaklı olarak üretilebilmektedir.

Yukarıdaki örnek resimlerde gördüğünüz desenli davlumbazı, bakır çay kazanı, kadife perdesi, özel dolap ve çekmeceleriyle birlikte adeta bir sanat eseri olan bu kahveci güzeline sahip olmak artık çok kolay.

Kahveci güzeli kiralamak isteyen organizasyonlara da pazarlayabileceğiniz iyi bir yatırım da olan, en kaliteli, en güzel meşale kahveci güzeli modelleri ve en ucuz kahveci güzeli fiyatları için bizi aramadan karar vermeyiniz.

Kahveci güzelinin yan ürünleri olarak sunduğumuz bakır çay kazanı ve kumda kahve makinasını ayrı olarak da satın alabilirsiniz.

Bakır çay kazanı modelleri hakkında detaylı bilgiye çay kazanı menülerinden ulaşabilirsiniz.

Közde kahve ya da Kumda kahve makinası fiyatları ve kumda kahve ile ilgili her tür bilgi için bii aramanız yeterli olacaktır.

© Bakır Home, 2020. Tüm Hakları Saklıdır.

WeCreativez WhatsApp Support
İsteklerinizi, taleplerinizi veya önerilerinizi bize yazabilirsiniz.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?